Partneři

Zahradní, venkovní krby http://www.norman-cz.cz/zahradni-krby Zahradní krby a udírny Norman Vám budou díky své konstrukci a použitým kvalitním materiálům sloužit mnoho let a to nejen ke grilování a uzení, ale i jako výrazný dekorativní prvek ve Vaší zahradě. Po uplynutí dvouleté záruční lhůty můžete zakoupit kterýkoliv náhradní díl pro Váš zahradní krb a to i po mnoha letech.

 Květiny a dekorace

Květiny a dekorace vytvářejí z prázdných místností domov. Dekorace a výzdoba bytů, domu i zahrad se často objevují o Vánocích a Velikonocích. Sušené dekoraceakvětiny ozdobí podzimní stůl či interiér domu. Nechte si inspirovat dekoracemi i vazbou různých květin.

 Bytové dekorace, porcelánové panenky, nástěnné hodiny, litinové retro dekorace, šperkovnice http://www.novaline.cz

Zimní zahrady

Zimní zahrada nabízí pobyt v zelenající se přírodě i chladných měsících roku. Zimní zahrady bývají jakési skleníky u domu, do kterých se ukládají pokojové květiny z domu. Květiny jsou ve vyhřívaném prostoru s teplotou od 10C. Zimní zahradou se může stát balkon či lodžie.

Cena založení trávníku

Cena založení trávníku se odvýjí od několika podmínek. Jaký je podklad, jestli budete chtít čekat na růst trávy po vysetí, nebo si necháte položit koberec s trávníkem. Vysetí trávníku musí probíhat do zkypřené půdy. Pokud by jste chtěli zjistit cenu trávníku u více firem najednou, je nejjednoduší vytvořit veřejnou poptávku na cenu trávniku.

Údržba zahrady, sečení

Nejčastějším způsobem údržby zahrady je sečení trávy a provzdušnění.  Špatně sečený trávník se může projevit tím, že konečky stonků jsou žluté. Trávník prorůstá mechem nebo jinými rostlinami. Nejčastěji se k sečení používají rotační travní sekačky nebo zahradní traktory. Rotační sekačky jsou klasické sekačky které potkáváte na 90% všech zahrad. Šetrnější k trávníku jsou vřetenové sekačky, které trávník ustříhnou mezi dvěma noži. Vertikutátur neboli provzdušňovač odstraní ze zahrady mech či starou plsť trávy.

VARI, a.s. – výroba, prodej a servis zahradní, farmářské a malé komunální techniky 

semena.cz - prodej semen zeleniny, stromů a dalších rostlin 

Zahradní dřevěný nábytek Texim s.r.o

Inspirace pro vaše bydlení - Inspireli.com 

Zahradní nábytek Liška - prodej zahradního nábytku a výroba 

Life4us - portál o nových zajímavostech ze světa bydlení, domácnosti a cestování

Krby Turyna - luxusní interiérové krby a kamna, venkovní krby

Kuchyně ekointeriér - stylové kuchyně na míru a ostatní interiérové vybavení domácnosti či kanceláře

TOP nářadí - nářadí, spojovací materiál a další

Kominictví Bělina - revize, vložkování a další práce 

Design atmosféra - bytový design, odborné návrhy interiérů